Jakie wybrać najlepsze meble dla dziecka?

Meble dziecięce są idealnym wyborem do sypialni lub żłobka Twojego dziecka, z wielu powodów. Każdy mebel cechuje się delikatnym kunsztem i jest wykonywany i montowany ręcznie przy użyciu metod, które były przekazywane przez wiele pokoleń. Wszystkie elementy posiadają bejce, które są wolne od formaldehydu, organiczne i w 100% wolne od VOC. Dostępne w szerokiej gamie drewna i bejc i niestandardowe wykonane według specyfikacji, na pewno znajdziesz kawałki, które będą zarówno piękne i długotrwałe dodatki do pokoju dziecka.

Łóżka piętrowe dla dziecka

Starsze dzieci, które mogą bezpiecznie wchodzić i schodzić po drabinach lub schodach, mogą cieszyć się łóżkiem piętrowym w swoim pokoju. Łóżka piętrowe zapewniają miejsce do spania dla wielu dzieci i są dostępne z barierkami bezpieczeństwa. Istnieje wiele wzorów łóżek piętrowych z regałami, wbudowanymi szufladami i miejscem na materace zarówno dwuosobowe jak i pełnowymiarowe.

Ciekawe rozwiązanie: łóżka platformowe

Łóżka platformowe oferują dodatkowe miejsce do przechowywania odzieży, pościeli lub zabawek. Nieco wyżej niż w przypadku łóżek standardowych, łóżka platformowe wyposażone są zazwyczaj w komodę pod spodem.

Są one idealne dla dziecka, które jest na tyle dorosłe, że może samodzielnie wchodzić i wychodzić z łóżka i nie potrzebuje już poręczy podczas snu. Wiele łóżek z platformą jest również dostępnych z zagłówkami i stopkami, na których znajdują się regały na książki, półki lub kufer z dodatkowym materacem. Pełna oferta łóżeczek jest na stronie Pinio: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/