Doskonale regenerująca maseczka z mlekiem klaczy

Siara klaczy czy krowy zawiera w sobie colostrum, czyli cenną substancję, która posiada wiele drogocennych cech. Siara krowia zawiera uczulającą kazeinę, dlatego z produktów z mleka krowiego nie wszyscy mogą korzystać, natomiast z produktów z mleka klaczy już tak. Dlatego też częściej do produkcji kosmetyków z siary stosuje się mleko klaczy. Działają kompleksowo na skórę twarzy, a dzięki wielu właściwościom radzą sobie również na cerze tłustej i suchej. Maseczka z mlekiem klaczy radzi sobie z wszelkimi zaskórnikami, zaczerwienieniami oraz skórą trądzikową.

Używanie kosmetyków z mleka klaczy

Młodziwo posiada w sobie wiele potrzebnych skórze substancji – odżywczych, minerałów i witamin. Maseczka dostarcza wszystkie te substancje w zbilansowanej formie, która jest idealnym koktajlem dla cery. Maseczki można używać na noc, wtedy skóra dostaje świetny zastrzyk energii, a do tego może na spokojnie się zregenerować. Rankiem, spoglądając w lustro, zobaczymy promienną, odżywioną, piękną twarz.

Banalnie proste zakupy

Wybierając produkty, które zastosujemy bezpośrednio na twarz, warto dokładnie prześledzić strony i opinie o produkcie. Warto też wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że rano ujrzymy w lustrze siebie, a nie napuchniętą i zaczerwienioną twarz alergika. Sprawdzone produkty doskonałej jakości posiada Genactiv, o czym można przeczytać tutaj: